За часів отримання незалежності України питання національної безпеки та всіх її складових завжди було на часі

За часів отримання незалежності України питання національної безпеки та всіх її складових завжди було на часі, але 24 лютого виникла нагальна потреба зміни Воєнної доктрини нашої країни, яка має оборонний характер.  В першу чергу необхідним є посилення збройного захисту національних інтересів в частині розробки вітчизняної систем протиракетної оборони (ПРО). Щоденні ракетні ударами по всій території України з боку країни агресора завдають колосальних людських втрат, руйнування інфраструктурних та цивільних об’єктів що призводить економічних збитків на рівні сотень млн, доларів щоденно…. Проблема в тому, що ворожі ракети мають маленькі габарити, високу швидкість, низьку висоту польоту та активну протидію стандартним засобам ППО/ПРО. На озброєнні ЗСУ у переважній більшості наявні ППО/ПРО старого зразка, але й передані у рамках міжнародної допомоги нові системи не вирішують на 100% цієї проблеми.

Треба ракети виявити як найдалі від цілі, захопити та наздогнати засобами ЗРК ПРО. Група компаній обґрунтували інноваційне рішення щодо виробництва вітчизняного озброєння –  ПРО «ЩИТ».  Станом на 17 червня вже зібрано 60% дослідного зразка для випробувань але у зв’язку з складною економічною ситуацією в Україні не вистачає фінансування для реалізації проєкту.

За погодженням з Міністерством оборони ми маємо всі необхідні документи для залучення зовнішніх інвесторів. Прохання ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ долучитися до оборонних проєктів для збереження територіальної цілісності та недоторканості території України і її громадян та надання гідної відсічі військовій агресії з боку російської федерації.

Звіт щодо всіх витрат буде оприлюднено одразу.

UA693052990000026002006230950

EGRPOU 44674219

Працюємо заради Майбутнього України!