З Новим роком… Але у нас поки ще 2022 рік

Життя продовжує свій плин, і вже в календарі початок січня 2023 року…  Але у нас поки ще 2022 рік – рік, який трагічно і проти всякої логіки та загальнолюдських цінностей змінив життя кожного українця. 

Російсько-українська війна, розпочавшись в 2013 році, з 24 лютого перетворилася на найжахливішу подію ХХІ століття. Століття, в якому все активніше поширюються результати Четвертої промислової революції, в якому суспільство все активніше дбає про зовнішнє середовище, та обурюється картинками загиблих дельфінів та черепах від засилля пластику в океані.

І всеодно – Маріуполь, Херсон, Нікополь, Бахмут, та інші українські міста, понівечені війною… Відповідь лише одна: має відбутися повна трансформація системи міжнародних відносин з чітким розумінням «білого» та «чорного», без будь-якого «сірого» відтінку.

Цілком зрозуміло, що всі наші думки в ці новорічні свята з нами ще з 24 лютого. 

По-перше, за ЗСУ – які викликають повагу, надихають, лякають, дивують світову спільноту своєю професійністю і мужністю; важко осягнути той жах, від якого вони нас боронять.

По-друге – світла пам’ять усім тим, хто більше не з нами…

По-третє, Великої Перемоги – та маленьких щоденних перемог. Перемог над власними страхами, невпевненістю; перемог у пошуку можливостей в умовах постійної боротьби з агресором. Це вже про життя під час та після війни, про українську єдність, про спільну щоденну працю задля відбудови нашої Батьківщини.

Долучайтеся до наших проєктів по відновленню українських земель, громад і міст – адже навіть по 100 грн від кожного разом зроблять великий внесок у Перемогу і подальше майбутнє.