З Днем Незалежності, Україно!

Поки Голова нашої Асоціації боронить кордон України і за власний кошт надає різноманітну технічну та високопрофесійну допомогу силовим структурам держави, ми виступаємо на міжнародній арені задля перемоги України над державою-терористом #russiaisaterroriststate.
Сьогодні, у День Незалежності нашої країни, по всьому світу пройшли акції на підтримку державності й територіальної цілісності та недоторканості України. Ми нагадуємо світовій спільноті про війну росії проти України; ми не дозволимо забути і заплющити очі на звірства і злочини агресора – у центрі Європи, в ХХІ столітті.
Однією з таких акцій був Український Парад Свободи у Берліні, організований волонтерською організацією «Віче Берлін» Vitsche Berlin, яка з 24 лютого постійно нагадує гучними голосами та конкретними діями, що росія, всупереч норм міжнародного права, напала на Україну – незалежну європейську країну.
Прохання ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ: долучайтеся до оборонних проєктів задля збереження територіальної цілісності, добробуту і свободи України та її громадян, а також задля надання гідної відсічі військовій агресії росії.
Поки що, всі проєкти Асоціації реалізуються за власний кошт.
Але навіть 10 грн від кожного з нас разом зроблять великий внесок у Перемогу.
Звіт щодо всіх витрат буде оприлюднено одразу.
UA693052990000026002006230950
EGRPOU 44674219

Працюємо заради майбутнього України!

https://www.youtube.com/watch?v=WTthtDwX-ys