Відновлення, відбудова України – ці слова останнім часом стали новим брендом нашої держави на міжнародній арені.

Відновлення, відбудова України – ці слова останнім часом стали новим брендом нашої держави на міжнародній арені. І зараз, напередодні Бізнес-форуму в Лугано, Швейцарія (https://www.urc2022.com), невипадково постає низка питань – особливо коли прямуєш до цього заходу з надією, що тебе почують: почують саме конкретні пропозиції щодо відновлення, відбудови та перезапуску різних галузей української економіки.

Подолавши майже 2,5 тисячі кілометрів, розумієш: жодна європейська країна не зрозуміє нас до кінця. Дим на горизонті, літаки в небі – нажаль, всі україніці знають інші значення цього: «приліт» чи «не приліт», «наші» в небі чи ні. Європейці дуже далекі від такого розуміння – і це добре. Проте, українці, перебуваючи за кордоном, не мають права забувати; вони мусять постійно розповідати і нагадувати, що йде ВІЙНА, на території однієї з країн ЄВРОПИ. Щоденно гинуть ії громадяни та іноземні резиденти різного віку, щоденно руйнується інфраструктура, заклади освіти, житлові будинки – і це все відбувається у ХХІ столітті.

Президент Зеленський висловив думку, що з завтрашньої події розпочнеться масштабне відновлення нашої держави; сподіваємося, що так і буде. Проте, питання конкретних проєктів у різних сферах діяльності залишається відкритим.

Працюємо на Перемогу України! Ми сильні разом!