Сьогодні найкраще місто в світі відмічає свій день народження!

Сьогодні найкраще місто в світі відмічає свій день народження!

Про Величність Києва та його історичну спадщини написано дуже багато – підручників та монографій, атласів та путівників. Але в цей день хотілось би згадати пересічних жителів міста, які є душею міста, формують його ауру, та скрізь століття збагачують її в кожному поколінні.

День народження в умовах війни… як це – відчуло багато людей починаючи з 24 лютого, коли Київ прокинувся від вибухів. На Україну напали зі Сходу, з моря, з Криму та з Білорусі на півночі. Танки рухалися до Харкова, а більшість українських міст обстріляли. І звісно Київ був обстріляний. В перші дні війни з міста виїхало майже 2/3 мешканців (переважно жінки та діти). Під щоденними прильотами, під звуки сирен та в задимленому від пожарів на околицях ті, що залишилися, боронили свій Дім. Вони захищали тих, хто залишився, відловлювали диверсантів та відновлювали зруйновані рашистами будівлі та критичну інфраструктуру міста.

Кияни це дуже креативні та сміливі люди!  Приклади того, як пересічні жителі на околицях Києва боролися з російською агресією, вражають світ не лише своєю непередбачуваністю, а й принципово новими підходами до процесу загальнонаціонального опору. Креативність киян формувалася протягом багатьох століть, часто в синергії з іншими культурами, які прибували в місто зі всього світу впродовж майже 16-ті сторічної історії його становлення та розвитку. І зараз, в 21 столітті, знов весь світ допомагає киянам розбудовувати столицю в умовах війни.

Але роботи багато, і не зважаючи на бажання працювати швидко та результативно на відновлення критичної інфраструктури міста та його околиць, нам не вистачає професійного обладнання. Тому в День народження Києва просимо допомогти у його придбанні.

Звіт щодо закупівлі буде оприлюднено одразу.

UA693052990000026002006230950

EGRPOU 44674219

Працюємо заради Майбутнього України!