Офіційний день народження нашої асоціації був через два місяці після початку війни. Але вже з ранку 24 лютого 2022 ми, за власний рахунок, здійснювали встановлення та налагодження спеціалізованого обладнання для цілодобового спостереження активних зон та периметрів для виявлення ворожих угрупувань та диверсантів в районах активних бойових дій в пригороді та на околицях Києва. Рашисти не очікували, що їх відразу знищували, оскільки всі переміщення були відомими #ЗСУ.
Дякуємо за відзнаку внеску голови правління нашої асоціації Костянтина Ніжейка у звільнення Київщини![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слава Україні – Героям Славa!