СЕМІНАР “ЖИТТЯ ПІСЛЯ ВІЙНИ: ПОДОЛАННЯ ПОСТТРАВМАТИЧНОГО СИНДРОМУ”

Відбудова вітчизняної конкурентоспроможності після поразки російських військ передбачає не лише відновлення пошкодженного майна та інфраструктури, але й психологічне відновлення українського суспільства. Ми потребуємо реконструкції в усіх областях України, але більш за все  – нам необхідне ментально здорове суспільство, кожний член якого спроможний займатися професійною діяльністю та систематично робити свій внесок до повоєнної відбудови України.

В нашій державі реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров‘я, ініційована першою леді Олена Зеленська; враховуючи, що психологічної допомоги потребують мільйони українців, які постраждали унаслідок агресії рф, про ці проблеми потрібно постійно говорити – на різних майданчиках, в різних аудиторіях. І ми, як представники громадянського суспільства, також долучилися  до обговорення нагальних питань щодо повернення до мирного життя людей, які зазнали психологічних травм як свідки, жертви або прямі учасники бойових дій.

На семінарі, до організації якого ми долучилися за запрошенням ГО “Ти Сам Собі Країна”, було здійснено спробу обговорити питання, що стосуються повернення наших громадян до нормального життя, до життя без війни. Емоції аудиторії лише частково передають фото в галереї. Дякуємо за це Stella Zakharova Kseniia Vosnitsyna та Ganna Duginets

Багато питань не було озвучено, тому організатори планують провести ще низку заходів у найближчому майбутньому.

Приєднуйтесь – ми разом працюємо заради майбутнього України!