На передодні відвідування Конференції з відновлення України в Лугано, Швейцарія наша команда була переповнена позитивного передбачення від цього заходу.

На передодні відвідування Конференції з відновлення України в Лугано, Швейцарія наша команда була переповнена позитивного передбачення від цього заходу. Ми вважали, що зможемо знайти конструктивні рішення щодо широкого кола питань, які хвилювали нас починаючи з ранку 24 лютого 2022 року. Ми весь цей час намагалися допомагати перемогли жахливу агресію з боку рф (за власний рахунок та використовуючи всі свої знання та досвід). Але питання в тому, що економічний ресурс крайнє виснажений и всі українці (пересічні громадяни, бізнесмени, представники громадянського суспільства) потребують адресної допомоги інноваційним та високотехнологічним обладнанням для здійснення відбудови/відновлення нашої Батьківщини.

Ми цілком розуміємо, що це важкий та тривалий процес. І головний фокус це перш за все самі українці, які зможуть реалізувати його, але з обов’язковою зовнішньою допомогою. Отже перше питання – хто буде освоювати міжнародну допомогу, саме не в частині управління , а як виконавці різноманітних бізнес-процесів? Світова практика свідчить, що стійкий розвиток економіки відбувається саме на основі накопичення персоніфікованого людського капіталу, що здійснюється в особливому сегменті системи освіти.

Друге питання – чому представники українського уряду та наші міжнародні колеги обговорювали процеси відновлення окремо від представників академічної та бізнес-спільнот, громадянського суспільства? Можна ще окреслити багато питань, які, до речі вже окреслені експертами в різних виданнях. Але кожний день ми втрачаємо час, якій слід використовувати не на спілкування, а на конкретні, адресні проєкти допомоги. Наша команда після Лугано, ще активніше та завзятіше долучається до здійснення допомоги громадам Київської області. Далі буде

Ми відкриті до співпраці. Ми сила разом!