Майже шість місяців поспіль, кожен українець наближає Перемогу

Майже шість місяців поспіль, кожен українець наближає Перемогу – роблячи те, що вміє краще. Байдуже, чим саме ми займаємося – кожен робить свій внесок до захисту рідної землі від російських загарбників. Саме в такий єдності полягає наша сила та незламність. Окремої пошани заслуговують представники українського громадянського суспільства, які знаходяться за кордоном. Ті, хто виїхав, рятуючи близьких; ті, в кого нема, куди повертатися; ті, хто навчалися або працювали до війни у різних куточках світу.

Один з прикладів роботи громади за кордоном – допомога українським біженцям у Німеччині. В Берлині українські волонтери майже без допомоги з боку німецького уряду зустрічали, годували та допомагали з розміщенням тих, хто прибував на евакуаційних потягах з України у березні-квітні 2022 року. Волонтерські організації продовжують допомагати з забезпеченням гуманітарних потреб українців як за кордоном, так і в Україні, збираючи кошти та прямі пожертви.

Інший приклад – отримання Україною статусу кандидата на вступ до ЄС. Важливий внесок в те, що уряди європейських країн дійшли згоди у цьому питанні зробили численні мітинги та демонстрації в різних країнах на підтримку України. Кожен українець по всьому світу є правдивим джерелом інформації про війну в рідній країні, яка бореться з російської брехливою пропагандою. Постійне поширення правди з урахуванням особливостей її сприйняття іноземцями є дуже важливою справою. У Сполучених Штатах, Італії, Фінляндії, Японії, Німеччині та інших країнах ми щодня наближаємо ПЕРЕМОГУ, нагадуючи про те, що Україна боронить сьогодні весь світ від держави-терориста.