Для Перемоги нам потрібно набагато більше

З 25 грудня вітчизняні та закордонні ЗМІ обговорюють результати соціологічного опитування, проведеного компанією YouGov в Німеччині. Результати свідчать, що лише 33% опитуваних підтримують поставку танків Leopard 2 Україні, 45% – проти і 22% – не визначились.

Ще у вересні цього року 52% німців підтримували це. Що змінилося? Перш за все, по-іншому ставляться питання. У вересневому опитуванні люди мали можливість також відповісти “більше так, аніж ні”, тоді як в останньому опитуванні воно є більш чорно-білим.

Крім того, німці спостерігають зростання цін на енергоносії та збільшення вартості прожиткового мінімуму. І це притому, що інфляція набагато нижча, ніж у більшості європейських країн, які мають меншу економічну потужність. Багато хто поспішає звинуватити в цьому війну і хоче, щоб німецький уряд підштовхнув Україну до переговорів з агресором. І це свідчення того, що  російська пропаганда ефективно працює. Чим довше триває війна, тим більше послаблюється симпатія до українців і тим більш німецькоцентричним стає німецьке суспільство.

Тому головне зараз постійно протиставляти факти і правду російській пропаганді. Європейці повинні розуміти, що жити їм стає менш комфортно через рф, а не через Україну. Довести, що Україна зараз виборює не лише власну свободу, а й боронить демократичні та цивілізаційні цінності всієї Європи, світу.

Нам безумовно допомагають, але допомагають лише тримати оборону. Для Перемоги нам потрібно набагато більше.

Долучайтеся до наших проєктів – адже навіть 100 грн від кожного разом зроблять великий внесок у Перемогу.

https://www.youtube.com/watch?v=A5iOE8UzKv0&list=PLhGTh3DnzlGMZVBJ0QrKI0gyd86nTccjw&index=79