ЦИФРОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ЖІНОК-ВПО

З 24 лютого 2022 сотні тисячі українців змушені були покинути власні домівки та переїхати в більш безпечні регіони нашої держави. І переважна більшість це жінки і діти з територіальних громад Півдня та Сходу України, яким потрібно було вперш чергу зареєструватися, зокрема й через електронні сервіси, на новому місці для отримання допомоги. Це стало проблемою для більшості з них у зв’язку з відсутністю певного рівня цифрових навичок. 

Слід зазначити, що у Львові та області знайшли прихисток більше ніж 150 тис. переселенців. Тому цілком логічно, що питання цифрової доступності різновекторних цифрових е-послуг для внутрішньо переміщених жінок стало ключовою темою на панельній дискусії 16 серпня, яка була організована  ГО ”Феміністична майстерня” спільно з нашої асоціацією в рамках щорічного проєкту Майстерня міста 2023 у Львові.

Голова правління нашої асоціації Костянтин Ніжейко розповів про важливість саме цифрових рішень для відбудови України та необхідність врахування державними органами наявного рівня цифрових навичок у різних цільових груп. Член правління Олександр Дяковський на конкретних прикладах розповів про цифрову небезпеку під час війни для цивільних та про вплив підвищення рівня цифрових навичок на якість життя. 

Вже є плани щодо подальшої співпраці задля  покращення доступності  та якость  е-послуг для всіх, хто цього потребує.

Працюємо разом заради Перемоги України