В День пам’яті та примирення ми вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Сьогодні українці знов виборюють власну свободу в сучасній російсько-українській війні на рідній землі. Серед іншого, наше завдання – довести світовій спільноті, що Україна має незалежну від рф історію розвитку. Дякуємо Vitsche Berlin за те, що ви робите.
І ще – станом на зараз, у Берліні відновили заборону на прапори рф , срср, георгієвські стрічки та іншу сімволику росії на 9 травня ![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/2/16/1f4aa.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)