Московська агресія проти України вимагає швидких рішень та дій, спрямованих на відновлення економіки за рахунок поповнення Державного бюджету.

Московська агресія проти України вимагає швидких рішень та дій, спрямованих на відновлення економіки за рахунок поповнення Державного бюджету.

З кожним роком все більше українських підприємств намагаються підвищити якість сільськогосподарської продукції для виходу на зовнішні ринки, в тому числі за рахунок співпраці з міжнародними роздрібними торговельними мережами (Lidl, Carrefour, ALDI тощо) та включенню у глобальні агропродовольчі ланцюги. Однією з ключових умов є відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000. Цей стандарт представляє собою системний підхід, який включає конкретні параметри безпеки харчових продуктів на всіх етапах життєвого циклу – від отримання сировини до використання продукту кінцевим споживачем. Для скорочення періоду отримання сертифікату відповідності нами було розроблено програмно-апаратний комплекс Levada Trace, який представлено у декількох варіантах:

– Levada Trace 1 для малого бізнесу та фермерів від контролю вирощування та збирання сировини до складського зберігання (розроблена та активно впроваджується);

– Levada Trace 2 для середнього бізнесу, включаючи інтеграцію з обліковою системою, робочим планом та інтеграцією з ваговим, штрих кодовим обладнанням та з системою управління в адресному складі (в стадії розробки та реалізації);

– Levada Trace 3 для інших виробництв харчової промисловості, включаючи елементи систем управління виробництвом (в стадії проектування).

Наша Levada Trace має значні переваги, які відповідають стратегії швидкого відновлення економіки України: оперативне встановлення системи з мінімальними витратами для користувача, зручність функціоналу – достатньо телефонів на ОС Android і доступу через мережу інтернет до нашого «хмарного» сервісу.

Ми просимо долучатися інвестиційні компанії та небайдужий бізнес для швидкого закінчення розробки систем для середнього (Levada Trace 2) та великого бізнесу (Levada Trace 3).

Данні українських підприємств як ніколи зараз потребують захисту від зовнішніх загроз та можливості швидко відновлюватися при перенесенні або знищенні промислових потужностей.

Фото: власні, 1+1, 93-тя ОМБр «Холодний Яр» та з соцмереж