Майже місяць минув з презентації світовій спільноті стратегії відновлення України.

Майже місяць минув з презентації світовій спільноті стратегії відновлення України.  Але як можна обговорювати питання відновлення, коли майже 5 млн українців виїхали за кордон після початку військової агресії з боку рф…..Переважна більшість це жінки та діти молодшого та середнього шкільного віку. І саме останнє є найбільшою загрозою для реалізації запропонованої стратегії відновлення України.

Більшість з цих дітей можуть не повернутися в країну, не закінчити українськи школи та не вступити в українські університети. У підсумку маємо демографічну катастрофу, наслідки якої сьогодні не важко оцінити у контексті довгострокового відновлення економіки держави.

Майбутнє нашої країни це перш за все її громадяни, які мають бажання повернутися до дому… коли не буде загрози життю їх близьких. Але багато родин залишилися вдома. Також є ті хто повертаються з тимчасового переміщення в інші українські регіони. Тому наша команда долучилася до проєкту розбудови та розвитку освітнього простору в ОТГ Київської області, які  з 24 лютого спрямовують значні зусилля на збереження умов для стабільного функціонування мережі закладів освіти та культури. Наша допомога громадам дозволить побудувати інноваційний простір на засадах збалансованого поєднання безпеки та функціональності (навчання та відпочинку) з використанням сучасних інформаційних технологій.

Ми відкриті до співпраці.

Працюємо заради майбутніх поколінь!