Happy Dignity and Freedom Day!🇺🇦

21 листопада 2013 року Кабінет міністрів України прийняв рішення призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом – попри те, що цій події передувала масштабна інформаційна підтримка з боку тогочасного уряду (як свідки тих подій, не можемо сказати, що вона була якісною або правдивою).

Загальний меседж того часу – як добре було б жити в Україні після підписання Угоди про Асоціацію з ЄС. Але президент Янукович не зробив те, що обіцяв; «хто не дотримується свого слова, той сам себе зневажає». Це було прикладом для багатьох «громадян», як можна робити і що нічого за це не буде.

Та народ України завжди мав усвідомлення честі та гідності. Українці з поконвіччя робили корисні справи совісно. Ця риса українського народу, який вже 9 років покладає на вівтар свободи своє життя, є чи не найважливішою засадою національної безпеки держави, тією фундаментальною «цеглинкою», що формує нове покоління вільних українців. Наша команда розуміє, що саме в наших руках доля нашої Батьківщини, і кожен з нас має гідно робити все можливе для її розвитку та процвітання. Долучайтеся до наших проєктів – адже навіть 100 грн від кожного разом зроблять великий внесок у Перемогу.