Економічні відносини під час війни мають бути спрямовані перш за все не на отримання особистого прибутку. Це мають бути відносини спрямовані на відновлення виробничого потенціалу нашої держави, на продовження реалізації ключових видів діяльності та надання якісних послуг. Особливо це стосується сфери охорони здоров’я, яка в умовах війни однією з перших почала зазнавати важкі випробування. За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, росіяни повністю знищили 101 медзаклад та 375 аптек, ще 616 медзакладів пошкоджені. ВООЗ ще в середині березня закликала росію припинити руйнувати медичну систему України, але…..
Медичні заклади працюють та намагаються повністю реалізувати договори, укладені до війни. Наша команда створила ІТ інфраструктуру установ охорони здоров’я та є розробником Медичної інформаційної системи (МІС) Healthtech з відповідним наданням сервісної підтримки після її встановлення.
І вже з березня місяця ми відновили роботу на умовах відтермінування розрахунків, враховуючі складну економічну ситуацію в країні.
Боронимо Україну разом з Міністерством охорони здоров’я, Управління Охорони Здоров’я Державної прикордонної служби України, що мають централізовану закриту систему на всі медичні заклади), а. також Інститутом травматології та ортопедії НАМНУ, Інститутом Філатова НАМНУ (Одеса), Національної Академією Медичних Наук України, Національним інститут раку тощо.
Ми розуміємо, що наша сила – в єдності з рідними, друзями, колегами, партнерами.