Вчора ми мали можливість долучитися до завершального етапу реалізації проекту «Бізнес – інкубатор для жінок та дівчат-ВПО з окупованого Маріуполя», який впроваджувала White Ribbon Ukraine/ Біла Cтрічка Україна у партнерстві з Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund. За допомогою Надежда Копаница майже 30 маріупольчанок зробили перші кроки до повернення в життя після жахливих подій, які вони пережили. І тепер кожен з ним буде продовжувати робити свій внесок до захисту рідної землі від російських загарбників.
Раді були познайомитися з Центром ЯМаріуполь. Київ![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/2/16/1f64f.png)
У захваті від зустрічі з шановним Данилом Яневським
Плануємо об’єднати наші зусілля у наближенні Перемоги ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
Слідкуйте за нашими новинами.
Працюємо заради Майбутнього України!